قوانین و مقررات

برای رزرو اتاق در این سایت، می‌توانید به طریق ذیل عمل نمایید:

ابتدا از طریق منوی ثبت نام اطلاعات درخواستی را تکمیل و پبت نام نمایید، سپس بخش های مربوط به هتل داخلی و یا خارجی را تکمیل فرمایید، و جستجو بزنید. در لیست نمایش داده شده هتل مورد نظر خود را انتخاب و سپس رزرو فرمایید.

شرایط و ضوابط عمومی

1- وب‌سایت این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2- خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت این سایت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت این سایت و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.

3- اطلاعات شخصی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه است. این سایت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت این سایت اطلاع دهد.

4- کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

5- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت این سایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6- وب‌سایت این سایت به فروش اینترنتی هتل می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی و سایر مقررات مربوط به رزرو مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

7- هرگونه سوء استفاده از نام این سایت، سایت اینترنتی این سایت، مکاتبه از طرف این سایت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و مراتب از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

8- وب‌سایت این سایت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

ضوابط و مقررات رزرو و ابطال اتاق

بخش اول؛ شرایط عمومی

1- افراد زیر ۲ سال از پرداخت هرگونه هزینه اقامت معاف بوده و افراد بین ۲ الی ۱۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، نیم بهاء و برای افراد بالای ۱۲ سال نرخ به‌طور کامل محاسبه خواهد شد.

2- ساعت رسمی تخلیه اتاق حداکثر ساعت ۱۲ ظهر و تحویل اتاق ساعت ۱۴ است.

3- میهمان باید در هنگام ورود به واحد اقامتی برگ تاییدیه رزرو خود را به  پذیرش ارائه دهد.

4- در هنگام ورود به واحد اقامتی، میهمانی که اتاق به نام ایشان رزرو شده باید شناسنامه، کارت ملی و یا گذرنامه معتبر خود و سایر همراهان را برای دریافت اتاق به پذیرش تحویل نماید.

تبصره: در صورت ارایه‌ هرگونه مدارک هویتی و اطلاعات نادرست، عواقب ناشی از آن برعهده میهمان است.

5- واحد اقامتی در خصوص جا ماندن، تاخیر و یا لغو برنامه حرکت وسیله سفر میهمانان هیچ‌گونه مسؤولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال رزرو خواهند بود.

6- خسارات وارده به اموال و اثاثیه واحد اقامتی به عهده میهمان است،

بخش دوم؛ شرایط اختصاصی

7- اقامت میهمانان در واحد اقامتی مطابق تاریخ مندرج در تاییدیه رزرو بوده و تمدید اقامت منوط به موافقت واحد اقامتی است.

8- ورود میهمان تا قبل از ساعت ۶ صبح یک شب اقامت کامل و پس از آن حداکثر تا ۵۰ درصد هزینه کامل اقامت یک شب، محاسبه خواهد شد. همچنین در صورت درخواست میهمان برای افزایش زمان اقامت تا ساعت ۱۸ حداکثر تا ۵۰ درصد و پس از آن هزینه کامل یک شب اقامت از میهمان دریافت می‌شود.

بخش سوم؛ شرایط ابطال رزرو

9- چنانچه پس از واریز مبلغ رزرو و دریافت برگ تایید به هر دلیل رزرو توسط متقاضی لغو شود، میزان خسارتی که باید پرداخت شود به شرح زیر محاسبه خواهد شد:

الف) اگر متقاضی تا ۲۰ روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام کند، هیچ گونه جریمه‌ای تعلق نخواهد گرفت.

ب) از ۲۰ روز تا ۱۱ روز قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۲۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای  هر اتاق.

ج) از ۱۰ روز تا شش روز قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۳۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

د) از پنج روز تا ۴۸ ساعت قبل از ورود میهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۵۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

ه) از ۴۸ ساعت قبل تا زمان ورود میهمان، مبلغ ۷۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.

تبصره ۱: چنانچه میهمان پس از رزرو و اقامت در هتلی، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف شد، هزینه یک شب اقامت به ازاء هر اتاق محاسبه و از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.